Evde Kolay Ponpon Örtü Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Ponpon Örtü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde ponpon örtü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı evinizde kolayca yapabilirsiniz. İster örtü olarak kullanın. İsterseniz duvarınıza pano, dilerseniz kilim olarak da kullanabilirsiniz.

Evde kolay ponpon yapımını daha öncede paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımda gösterilmiş, ancak siz zorlanırsanız sitemizdeki çatalla ponpon yapımı yazıma bakarak, nasıl kolay ponpon yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

 

 

Zaten ponponları yaptıktan sonra süzgeç şeklindeki malzemenin üzerine ponponları işliyorsunuz. Resimli anlatımı takip edin ve bu güzel çalışmayı evinizde yaparak, evinizin dekoratif havasını değiştirin. Evde kolay ponpon örtü yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

source : http://www.goodshomedesign.com/pom-pom-rugwall-hanging-and-table-cover/

pompon tapis – pompon rug – pompon-Teppich

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Tavşan Şeklinde Terlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir