EVDE KOLAY PRENSES SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kız çocuklarınıza özellikle düğün, nişan veya doğum günlerinde yapabileceğiniz çok güzel ve kolay bir saç modelinin tarifini resimli anlatım olarak paylaştım.

Anlatımlı resimlerde yer alan güzel kızımız gibi sizde güzel kızlarınızı daha da güzel ve prenses güzelliğine kavuşturabilirsiniz. Bazen çok karmaşık saç modelleri paylaştıklarını görüyorum.

Ancak yapımı oldukça zor ve karışık olduğu için fazla ilgi çekmediklerini düşünüyorum. Bu yazımda paylaştığım prenses örgü saç modeli yapmak için resimli anlatımda tüm detayları güzel kızımız anlatmış.

Sizde evinizde okula giden kız çocuğunuza veya yetişkin kız çocuğunuza bu güzel saç modelini yapmayı uygun görebilirsiniz. Gerçekten çok güzel ve eğlenceli bir saç modeli olduğu için yeğenlerime de bu saç örgüsünü önerdim.

 

 

Hatta beğendiklerini ve yapacaklarını söylediler. Gerçekten güzel bir saç modeli örneği ve sizde mutlaka yapmalısınız. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-prenses-sac-orgu-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6847.html

 

 

Daha önce paylaştığımız ÖRGÜDEN KALPLİ ANAHTARLIK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir