Evde Kolay Pullu Top Süs Yapılışı

1x1.trans

Pulu olan süs top yapılışı

Doğum günü veya özel etkinliklerde işinize yarayacak bu güzel DIY projesini sizde seveceksiniz. Kolayca yapabilir ve hemen evinizi süslemede kullanabileceğiniz harika bir çalışma. Pullu top süs çalışmasını severek yapabilirsiniz.

Yapımı zor gibi gözükse de aşamaları önce anlayıp, daha sonra adım adım uygulayabilirsiniz. İlk olarak iğne, parlak pul, yapıştırıcı ve top malzemesini temin etmeniz gerekiyor. Bu tür malzemeleri hobi malzemeleri satılan yerlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Pullu top süs yaparak evde doğum günü kutlamalarında kullanabilir veya eğlenceli etkinliklerde bu çalışmayı kullanabilirsiniz. Yada hobi olarak bu tür güzel süs çalışmaları yaparak evinizi yada iş yerinizi noel yani yıl başı gecesi güzelleştirebilirsiniz.


Sevdiklerinizi mutlu etmenin kolay yolu olarak bu güzel çalışmayı önerebilirim. Yapımı zor olmayan ve kısa sürede yaparak evinizi yada bulunduğunuz ortamı ışıl ışıl süslü hale getirebileceğiniz harika bir çalışma. Mutlaka yapın ve önerin.

evde-kolay-pullu-top-susu-yapimi

Evde Çatalla Ponpon Uğur Böceği Süsü Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*