Evde Kolay Püskül Nasıl Yapılır? 2 Dakikada Püskül Yapımı

 

 

0

 

Evde Kolay Püskül Nasıl Yapılır? 2 Dakikada Püskül Yapımı

Evde kolay bir şekilde püskül yapmak ister misiniz? Hem de çok kısa sürede… bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan da anlayacağınız gibi iplerden kolay bir şekilde püskül yapımını öğreneceksiniz. Yaptığınız bir çalışma için püsküle ihtiyacın varsa, bunu kolaylıkla evinizde sizde yapabilirsiniz. Evde kolay püskül yapımı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım. Evde kolay püskül yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda gösterildiği gibi sizde adımları uygularsanız çok kolay bir şekilde istediğiniz püskülü ortaya çıkartmış olursunuz. Kolay püskül yapımı ile ilgili anlatımlı resimde gösterildiği gibi yapmanız yeterlidir. Evde kolay püskül nasıl yapılır? derseniz işte anlatımlı resimler ;

 

 

evde-kolay-puskul-yapimi

einfache Quaste – easy tassel – gland facile

 

Daha önce paylaştığımız Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir