Evde Kolay Püskül Nasıl Yapılır? 2 Dakikada Püskül Yapımı

1x1.trans

Evde Kolay Püskül Nasıl Yapılır? 2 Dakikada Püskül Yapımı

Evde kolay bir şekilde püskül yapmak ister misiniz? Hem de çok kısa sürede… bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan da anlayacağınız gibi iplerden kolay bir şekilde püskül yapımını öğreneceksiniz.

Yaptığınız bir çalışma için püsküle ihtiyacın varsa, bunu kolaylıkla evinizde sizde yapabilirsiniz. Evde kolay püskül yapımı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım. Burada gösterilen püskül yapımı modelleri ile birlikte yer alıyor.

Evde kolay püskül yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda gösterildiği gibi sizde adımları uygularsanız çok kolay bir şekilde istediğiniz püskülü ortaya çıkartmış olursunuz. Kolay püskül yapımı ile ilgili anlatımlı resimde gösterildiği gibi yapmanız yeterlidir. Evde kolay püskül nasıl yapılır? derseniz işte anlatımlı resimler ;


evde-kolay-puskul-yapimi

einfache Quaste – easy tassel – gland facile

Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*