Evde Kolay Renkli Örgü Çorap Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-renkli-orgu-corap-yapimi2-500x415

Evde Kolay Renkli Örgü Çorap Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay bir şekilde bu renkli örgü çorap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. 4 farklı renkteki ipin kullanıldığı çalışmanın yapılışını anlatan resimleri aşağıda paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Bu tür çalışmalar çok hoşuma gidiyor. Sizlerde evinizde örgü çoraplar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar da yine bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yapıp, turistlere satabilirler.

Renkli örgü çoraplar her zaman sevilir ve beğenilerek satın alınabilir. Evde kolay renkli örgü çorap yapımı ile ilgili adım adım anlatımlı resimlere bakarak sizde tıpatıp aynısını yapabilir ve uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza ve eşinize de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Hatta renkli örgü çorap yapıp doğum günü olan arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. İnanın çok mutlu olacaklardır.

source : http://hobbywork.ru/vyazhem-originalnyie-noski/

tricoter des chaussettes – knitting socks – Stricken von Socken

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*