EVDE KOLAY ŞAL BAĞLAMA BANDANA BAĞLAMA ÖRNEKLERİ

 

 

0

 

Evde şal bağlama teknikleri veya şal dolama yöntemlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere evde kolay şal bağlama bandana bağlama örneklerini paylaştım.

Resimli anlatımda birçok kare de kolay şal nasıl bağlanır? veya bandana bağlama yöntemleri tek tek verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımda beğendiğiniz şekli kendinizde uygulamak. İnanın değişik şekiller ve nasıl yapılacağı çok detaylı bir şekilde paylaşılmış.

Dışarıya çıkarken veya yaz geldi, yazın kıyafetlerinize renk katacak bandana, şal veya benzeri eşyalarınızı nasıl bağlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Resimli anlatımda fular bağlama teknikleri de paylaşılmış. Evde kolay fular bağlama yöntemlerini daha önce de paylaşmıştım.

 

 

Benzer çalışmaları sitemizde bulabileceğiniz gibi hemen bu yazımın da altında örneklerine rastlayabilirsiniz. Evde kolay şal bağlama yöntemlerine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-sal-baglama-bandana-baglama-ornekleri

source : http://www.repiny.com/pin-588.html

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI SÖKMELİ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir