EVDE KOLAY SARI RENK TIRNAK SÜSLEME RESİMLİ ANLATIM

 

 

0

 

Evde kolay yapılan tırnak süsleme çalışmalarıyla ilgili uzun zamandır paylaşım yapmamıştım. Bu yazımda sizlere evde kolay tırnak boyama çalışması olarak sarı renk süsleme tırnak çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Sizde evde tırnaklarınızı bu şekilde sarı renkler eşliğinde şekillendirerek süsleyebilirsiniz. Son zamanlarda tırnak süsleme modasına katılmadıysanız, geç kalmış sayılmazsınız.

Sitemizde benzer birçok kolay tırnak süsleme çalışmalarını bulabilirsiniz. Tırnak süsleme alanında birçok farklı çalışmayı sitemizde zamanında eklemiştim. Diğer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay sarı renk tırnak süsleme resimli anlatımı sayesinde sizde adımları uygulayarak elbiselerinize uyumlu tırnak süsleme çalışmaları yapabileceksiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kolay-sari-tirnak-susleme-resimli-anlatim

source : http://www.repiny.com/pin-2966.html

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY DENİZ DALGASI SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir