Evde Kolay Sarkaç Süs Yapmak

 

 

0

 

Evde süs yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere evde kolay sarkaç süs yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Tel ve teneke parçalarından veya benzer malzemeden yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde evinizde eğlenceli süs çalışmaları yapabileceksiniz.

Evde kolay yapılan sarkaç süs çalışmaları olarak hemen bu yazımın altında da karşınıza benzer çalışmalar çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aşama aşama tarif verilmiş.

Bu tür süsler yaparak evinizi güzelleştirebilir ve vitrinlerinizi daha da güzel hale getirebilirsiniz. Sarkaç süs yapmak için evde kullanacağınız malzemeleri kendiniz de seçebilirsiniz.

 

 

Evde kolay yapılan süs çalışmalarını ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri basit sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kolay-sarkac-sus-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7494.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Okul Öncesi Kağıttan 3 Boyutlu Doğum Günü Pastası Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir