Evde Kolay Saten Kurdeleden Çiçek Yapılışı – Anlatımlı

 

 

2

 

Evde Kolay Saten Kurdeleden Çiçek Yapılışı – Anlatımlı

Evde saten kurdeleden çiçek yapımı ile ilgili bu galiba ikinci paylaşımım. Daha önceki paylaşımımda da yine kurdeleden çiçek yapımı ile ilgili benzer bir çalışma paylaşmıştım. Evde kolay saten kurdeleden çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmayı izleyerek, sizde evde kolay bir şeklide saten kurdeleden çiçek yapmasını öğrenebilirsiniz. Saten kurdeleden çiçek yapımı ile ilgili çalışmaları olabildiğince paylaşmaya çalışıyorum. Hem güzel hem de evde kolaylıkla yapabileceğiniz güzel bir çalışma… evde kolay saten kurdeleden çiçek yapımı ile ilgili paylaşacağım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kurdeleden çiçek yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-saten-kurdeleden-kolay-cicek-yapimi

ruban de satin fleur – satin ribbon flower – Satinband Blumen

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Pet Şişeden Ejderha Oyuncak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. nurdan dedi ki:

    video çok faydalı oldu videoların devamını her konuda bekliyoruz teşekkür ederiz

  2. Aysel dedi ki:

    harikaymış kurdeleden çiçek yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir