EVDE KOLAY ŞELALE ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAP

 

 

0

 

Farklı saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere evde kolay şelale örgü saç modeli yapmak isteyenler için güzel bir anlatım paylaştım. Resimli anlatımda adımlar detaylı bir şekilde verilmiş.

Kara kalem çalışılmış. Ancak yine de anlayabileceğinizi düşünüyorum. Eğer yapamazsanız bile bir kuaföre gösterdiğinizde kısa sürede aynı modeli size yapacaktır. Evde kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum.

Şelale örgü modeli sayesinde saçınız diğer bayanlardan daha güzel gözükecek. Farklı ve değişik saç örgüsü modellerini sürekli buldukça sitemizde paylaşıyorum.

Hemen bu yazımın altında daha değişir birçok yeni saç modelinin yapılışını gösteren çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan bu güzel modelin adı ise şelale örgü saç modeli diye geçiyor.

 

 

İlk kez duydum ve görünce siz sevgili ziyaretçilerimle de paylaşmak istedim. Şimdi sizleri yeni şelale saç örgüsü modelinin yapımını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-selale-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6842.html

 

Daha önce paylaştığımız KÜÇÜK BONCUKLU BİLEKLİK NASIL ÖRÜLÜR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir