Evde Kolay Spor Hareketleri İle Zayıflamak

 

 

0

 

Büyük paralar verip spor salonlarına gidemeyen veya vakti olmayanlar evinde bu paylaştığım resimli anlatımlardaki hareketleri yaparak sağlıklarını koruyabilirler. Eğer düzenli spor yapamıyorsanız bile altta sizlere paylaştığım spor hareketleri yaparak sizde formda kalabilirsiniz. Evinizde kolaylıkla bu hareketleri yapabilir ve vücudunuzu sağlıklı bir düzene sokabilirsiniz. Evde kolay spor hareketleri yaparak zayıflamak isteyenler bu paylaştığım resimlerden yararlanabilirler. Evde kolaylıkla bu hareketleri yapabilirsiniz. Bu hareketleri istediğiniz saat ve gün yapabilirsiniz. Herhangi bir zorunluluk veya süreklilik istemez. Sadece evde spor yapmak isteyip de yapacağınız hareketi bilmiyorsanız bu resimlerden yararlanabilirsiniz. Daha önce de benzer hareketleri paylaşmıştım. Bu tür hareketler ile bel altı bölgelerinizde oluşan yağlanmaları önleyebilirsiniz. Aşırı kilolarınızdan zamanla kurtulabilirsiniz. Doğru spor hareketlerini yapmak için resimli anlatımdaki örnekleri mutlaka takip etmeyi unutmayın. Şimdi sizleri resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. İyi sporlar…

 

 

evde-kolay-spor-hareketleri-ile-zayiflamak

Spor hareketlerini sitemizde yer alan sağlık kategorisinde değişiklerini bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : http://www.buzzfeed.com/peggy/fitness-diagrams-that-make-g?sub=2278573_1234125

 

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Kolay Çerçeve Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir