Evde Kolay Stres Topu Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kolay Stres Topu Yapımı – Anlatımlı

Evde stres topu yapılışı ile ilgili sanırım daha önce de güzel bir paylaşım yapmıştım. Bu yazımdaki çalışma ise farklı ve çok güzel bir çalışma… eminim evinizde sizde bu güzel çalışmayı yapacak ve stresli zamanlarınızda oyalanarak kendinizi rahatlatacaksınız. Evde kolay stres topu yapımının örnek resmi ile anlatımlı videosunu paylaşacağım bu yazımdan yararlanarak sizde evinizde bu çalışmayı pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Malzemelerini kolayca bulacağınız bu çalışmayı videoyu izleyerek detaylı bir şekilde inceledikten sonra adım adım sizde evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Stres topu çok işe yarayan ve birçok uzman tarafından önerilen bir araçtır. Bazen insanlar yoğun stres altında kaldıklarında ne yapacaklarını veya neye saracaklarını bulamazlar. Ancak elinizin altında bir stres topu olduğunda kendinizi yumuşatabilir ve rahatlayabilirsiniz. Buyurun anlatımlı çalışmaya ;

 

 

evde-stres-topu-yapimi

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-easily-make-superhero-stress-balls/

balle anti-stress – stress ball – Stress-Ball

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Hasır Şapkayı Kardan Adama Çevirme - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir