Evde Kolay Süslü Bebek Patiği Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-suslu-bebek-patik-modeli-yapimi12-737x415

Evde Kolay Süslü Bebek Patiği Yapımı – Resimli Anlatım

Evde pratik bir şekilde süslü bebek patikleri yapabilmeniz için bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yaparak bebeklerinize çok güzel süslü patikler örebilirsiniz. Evde kolay süslü bebek patiği yapımı ile ilgili paylaştığım resimli anlatımlar yabancı bir siteden alıntı olup, yapılışı pek anlatılmamış. Ancak aşama aşama resimleri çekilmiş.

Bende sizlere paylaşmak istedim. Çok güzel ve sevimli olan bu süslü bebek patik modelini sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde kolay bebek patiği yapımı ile ilgili diğer çalışmalara sitemizde yer alan bebekler için ve bebek patikleri kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımın sonunda da benzer çalışmaların linkleri çıkacak. Ancak bu güzel çalışmanın benzerini sanırım paylaşmamıştım. Süslü bebek patik örneklerini ilerleyen zamanlarda daha çok paylaşmaya devam edeceğim.

source : http://blondinkanet.ru/post165771955/

fancy baby booties – chaussons pour bébés fantaisie – Lust Babyschuhe

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kolay Süslü Bebek Patiği Yapımı – Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*