Evde Kolay Taç Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kolay Taç Yapımı – Resimli Anlatım

Bu güzel el yapımı taç çalışmasını sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan bu çalışmanın anlatımlı resimlerini paylaştım. Resimlerdeki adımları uygulayarak sizde çok güzel taçlar yapabilirsiniz. Çocuklarınıza yapabilir veya satışa sunmak için taç yapımını öğrenebilirsiniz. Evde kolay taç yapımı çalışmasına benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan evde nasıl yapılır ve takı tasarım kategorilerinden ulaşabilirsiniz.

Yine kolay taç yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Evde kolay takı yapımı çalışmalarını olabildiğince çokça paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü çok güzel çalışmalar karşıma çıkıyor. Sizde evde takı yapımı ile ilgileniyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmayı çok seveceksiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.craftynest.com/2010/08/camp-craft-yo-yo-headbands-brooches-hairpins/

fühlte Krone – felt crown – couronne senti

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kolay Taç Yapımı – Resimli Anlatım

  1. okulda proje ödevim vardı bu konuyu arıyordum ve sizden bulup yaptım, sizin sayenizde yüksek bir not aldım teşekkür ederim takipteyim

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*