Evde Kolay Tangram – Tangran Zeka Oyun Kağıtları Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Tangram – Tangran Zeka Oyun Kağıtları Yapımı – Resimli Anlatım

Çocuklar için paylaşacağım bu güzel çalışmayı evinizde sizde uygulayabilirsiniz. Paylaşacağım resimleri bilgisayarınızdan çıktı alıp, sert bir kartona yapıştırdıktan sonra çocuklarınızın zeka gelişimine katkı sağlayacak bu güzel oyunu onlara öğretebilir ve keyifle eğlenmelerini sağlayabilirsiniz. Evde kolay tangram yani tangran zeka oyunları yapımı ile ilgili paylaşacağım örnek resimlerden yararlanabilirsiniz. Unutmayın örnek resimlerin hepsi aynı parça ve çıktı aldıktan sonra hepsi ayrı tek parça olacak şekilde hazırlamanız gerekiyor. Daha sonradan aynı parçalar ile farklı şekiller yapmak için çocuğunuza kolay yapılan çalışmalar öğretebilirsiniz. Böylece çocuklar kendi kendine daha farklı şekiller üretmek için zekalarını zorlayacaklar ve bu güzel eğlenceli oyun sayesinde zeka gelişimlerinde önemli ölçüde gelişmeler yaşanacaktır. Tavsiye ediyoruz.

 

 

Brettspiel – board game – jeu de société

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Keçeden Yüzük Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir