EVDE KOLAY TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK

evde-kolay-tasli-bileklik-yapmak-500x415

Evde kolay taşlı bileklik yapmak için çok güzel ve ayrıntılı bir çalışma buldum. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı resimli anlatımdan öğrenebilirsiniz.

Malzemeler karışık gelebilir. Ancak illa da resimli anlatımdaki malzemenin aynısını bulmanız şart değil. İncik boncuk satan dükkanlardan veya hobi marketlerden kendinize uygun ve sevdiğiniz taş malzemelerden bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay bileklik yapmak için daha önce de paylaştığım çalışmalara da baktıysanız eğer eğitimli bir şekilde ve adım adım göstermeli çalışmalar paylaşmaktayım.

Bu sayede evde kolay bileklik yapmayı öğrenebilir ve bu işten para dahi kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız mutlaka yapın ve iyi paralar kazanacağınızı söyleyebilirim. Evde kolay taşlı bileklik yapımını gösteren resimli anlatım ise şu şekilde ;

evde-kolay-tasli-bileklik-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*