Evde Kolay Tavada Yuvarlak Yumurta Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Tavada Yuvarlak Yumurta Yapımı – Resimli Anlatım

Yumurta pişirirken genelde kırdıktan sonra tavada dağılır. Bu paylaşacağım resimli anlatımda ki gibi yaparsanız, hem dağılmamış olur hem de yuvarlak enfes gözüken bir tavada yumurta pişirmiş olursunuz. Evde kolay tavada yuvarlak yumurta yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda bir adet soğan tam ortadan ikiye bölünüyor.

 

 

Ardından tam halka olarak alınan bir adet soğan parçası, tavaya yağ konulduktan sonra tam ortaya yerleştiriliyor. Hemen ardından yumurta kırılıp bu yuvarlak soğanın içine akıtılıyor. Sonuç ise piştikten sonra tavada yuvarlak bir yumurta olmuş oluyor. Çocuklarınızı ve ailenizi bu tür değişikliklerle mutlu edebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın pratik resimli anlatımı ise şöyle ;

fried egg – oeuf frit – Spiegelei

 

Daha önce paylaştığımız Evde Güpür Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir