Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay takı yapımı ile ilgili uzun zamandır paylaşım yapmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir takı yapımı ile ilgili anlatımlı resimler paylaşacağım. Son zamanlarda zarafeti ile ilgi çeken bir küpe modelinin yapılışını paylaşacağım. Bu küpe modelinin adı wrap küpedir. Bayanların çok hoşuna giden bu küpe modelinin yapımını anlatan çalışma sayesinde sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilecek ve takı koleksiyonunuzu arttırabileceksiniz.

 

 

Yine evden para kazanmak isteyen bayanlar içinde önemli bir çalışma olup, para kazanmak isteyen bayanların mutlaka bu çalışmayı öğrenmeleri gerektiğini belirtmeliyim. Evde kolay tel ile wrap küpe yapımını öğrenebilirler ve satışa sunacakları ek bir ürünleri olmuş olur. Yapılışı oldukça kolay olan wrap küpe modelini sizlerde öğrenip evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay wrap küpe yapımını anlatan resimler aşağıdadır.

source : http://vrukodelii.com/sergi-v-tenike-wire-wrap/

boucles d’oreilles wrap – wrap earrings – Wrap Ohrringe

 

Daha önce paylaştığımız Okul Öncesi Kavram Etkinlikleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir