Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı – Resimli Anlatım

1x1.trans

Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay takı yapımı ile ilgili uzun zamandır paylaşım yapmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir takı yapımı ile ilgili anlatımlı resimler paylaşacağım. Son zamanlarda zarafeti ile ilgi çeken bir küpe modelinin yapılışını paylaşacağım. Bu küpe modelinin adı wrap küpedir. Bayanların çok hoşuna giden bu küpe modelinin yapımını anlatan çalışma sayesinde sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilecek ve takı koleksiyonunuzu arttırabileceksiniz.


Yine evden para kazanmak isteyen bayanlar içinde önemli bir çalışma olup, para kazanmak isteyen bayanların mutlaka bu çalışmayı öğrenmeleri gerektiğini belirtmeliyim. Evde kolay tel ile wrap küpe yapımını öğrenebilirler ve satışa sunacakları ek bir ürünleri olmuş olur. Yapılışı oldukça kolay olan wrap küpe modelini sizlerde öğrenip evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay wrap küpe yapımını anlatan resimler aşağıdadır.

source : http://vrukodelii.com/sergi-v-tenike-wire-wrap/

boucles d’oreilles wrap – wrap earrings – Wrap Ohrringe

Okul Öncesi Kavram Etkinlikleri başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*