Evde Kolay Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli Yapımı – Anlatımlı

 

Evde Kolay Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli Yapımı – Anlatımlı

Evde yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tığ işi çiçek örgü modeli yapılışını anlatan güzel bir çalışma paylaşacağım. Eğer sizde evde kolay tığ işi çiçek örgü modelini yapmayı öğrenmek istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videoyu sonuna kadar izlemelisiniz. Bu sayede kolayca sizde evde tığ işi çiçek örgü modelini yapmayı öğrenebilirsiniz. Diğer tığ işi çalışmaları sitemizdeki tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yine diğer farklı örgü modellerine de sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evde kolay tığ işi çiçek örgü modeli yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-tig-isi-cicek-orgu-modeli-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=lVVXks3j5Rs

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaştan Kolay Saç Bandı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:1    Ortalama:2/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Tığ İşi Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*