Evde Kolay Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli Yapımı – Anlatımlı


evde-kolay-tig-isi-cicek-orgu-modeli-yapimi-e1439299688730-737x415

Tığ işinden çiçek örgüsü

Evde yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tığ işi çiçek örgü modeli yapılışını anlatan güzel bir çalışma paylaşacağım. Eğer sizde evde kolay tığ işi çiçek örgü modelini yapmayı öğrenmek istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videoyu sonuna kadar izlemelisiniz.

Bu sayede kolayca sizde evde tığ işi çiçek örgü modelini yapmayı öğrenebilirsiniz. Diğer tığ işi çalışmaları sitemizdeki tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yine diğer farklı örgü modellerine de sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evde kolay tığ işi çiçek örgü modeli yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;


evde-kolay-tig-isi-cicek-orgu-modeli-yapimi-e1439299688730
evde-kolay-tig-isi-cicek-orgu-modeli-yapimi

Tığ işi ile yapılan çiçek desenlerini elbiselere veya örgü kazak yada değişik çalışmalara eklendiğinde yapılan örgü daha bir değerli oluyor. Daha güzel gözüküyor ve görenleri hayran bırakıyor.

Örgü işlerinde motif önemli bir konu olup, sizlerde izleyip öğrendiğiniz bu güzel motif çalışmaları sayesinde çok güzel süslü örgü işleri yapabilirsiniz hanımlar.

Anlatımlı kolay örgüleri severek yapabilir ve harika işler ortaya çıkarabilirsiniz hanımlar. Zorlandığınız bir konu olsa bile bize yazmayı ihmal etmeyin. Yardımcı olmaya çalışırız. Kolay gelsin iyi örgüler hanımlar.

Evde Kumaştan Kolay Saç Bandı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*