Evde Kolay Tığ İşi Çiçek Örneği Yapmak

1x1.trans

Bu yazımda sizlere evde kolay tığ işi çiçek örneği yapmak isteyenler için örnek resmi paylaştım. Daha önce tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde paylaşmıştım. Kolay tığ işi çiçek motifi yapmak için bu yazımda paylaştığım örnekten yararlanabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı yastıklara, yorganlara veya nevresimler de kullanabilirsiniz. Tığ işi çiçek motifi yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalar bu makalemin hemen sonunda karşınıza gelecek. Kolay çiçek örneklerini sitemizde sürekli bulabilirsiniz.

Onları sizlere anlatımlı resim ve videolarla paylaştım. Bu sayede yapımını kolaylıkla hem izleyerek hem de uygulayarak öğrenebilirsiniz. İlerleyen günlerde daha değişik tığ işi çiçek örneklerini paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaştığım tığ işi çiçek motif örneğinin resimli anlatımı ise şöyle ;


evde-kolay-tig-isi-cicek-ornegi

Gördüğünüz gibi tığ işi çiçek örneği çok güzel görünüyor. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız paylaştığım çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40489647

Evde Boya Yaparken Efekt Uygulamak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*