EVDE KOLAY TIĞ İŞİ ELDİVEN NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Evde kolay tığ işi eldiven nasıl yapılır? diyenler için bu yazımda çok güzel bir örneğin anlatımlı videosunu paylaştım. Damla hanımın çalışmalarından devam ediyoruz.

Bu yazımda yine onun güzel bir çalışmasına yer verdik. Evde kolay bir şekilde sizde anlatımlı videoyu izledikten sonra ve çalışmayı öğrendikten sonra tığ işi eldiven yapabileceksiniz.

Böylece tığ işinden yapılmış eldivene sahip olacaksınız. Çocuklarınıza veya kendinize yada eşinize yapabileceğiniz bu güzel tığ işi eldiven modeli ile ilgili benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Sitemizde yer alan örgü işleri ve tığ işi kategorisinde de benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Tığdan eldiven yapmak için paylaştığım anlatımlı video öncesi bir de yapılmış halini gösteren örnek bir resim paylaştım.

 

 

Şimdi sizleri örnek resim ve çalışmanın anlatımlı videosu ile birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-tig-isi-eldiven-nasil-yapilir

https://www.youtube.com/watch?v=HBc_ZQ4-iW0

 

Daha önce paylaştığımız GÜNLÜK KOLAY ÖRGÜ ÖĞRENCİ SAÇI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir