Evde Kolay Tığ İşi Örgü Çorap Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere paylaştığım resimli anlatımda yer alan çalışma evde kolay yapabileceğiniz bir tığ işi örgü çorap yapımını gösteriyor. Detaylı göstermese de tığ işi çorap yapmak isteyenler için işine yarayabileceğini düşünüyorum.

Evde tığdan örgü çorap yapmak isteyenler mutlaka vardır. Sitemizde yer alan örgü işleri ve tığ işi kategorilerinde çorap, bot, patik, ayakkabı, terlik gibi birçok çalışmanın yapımını anlatan resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine fazla detaylı olmasa da bu tür çalışmaları yapacak ev hanımların işine yarayacağını düşünüyorum.

 

 

Şimdi sizi evde kolay tığ işi örgü çorap yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

evde-kolay-tig-isi-orgu-corap-yapmak

source : http://postila.ru/id3444158/rukodelie

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Kolay Patik Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir