Evde Kolay Tığ Oyası Örneği Nasıl Yapılır? – Anlatımlı

 

 

0

 

Tığ oyası üzerine fazla bilgim yok. Ancak ulaştığım videolar ve anlatımlar sayesinde az çok kavramaya çalışıyorum. Siz değerli ziyaretçilerim için altta örnek resim ve detaylı tarifinin yer aldığı videoya yer verdim. Bu sayede sizler de benim gibi yeniyseniz ve tığ oyası örneği hakkında fazla bilgiye sahip değilseniz, yararlanabileceksiniz.

Tığ oyası örneği nasıl yapılır diyen hanımlar var aramızda, hatta facebook adresimizden geçenlerde örnek resimler isteyenler olmuştu. Fakat bu konuda fazla bilgim olmadığı gibi yine de sizlere yararlı olacağını düşündüğüm anlatımı altta video halinde bulup paylaşmak istedim.

Tığ oyası örneği

evde-kolay-tig-oyasi-ornegi-nasil-yapilir

Güzel bir tığ oyası örneğini bu resimde görebilirsiniz. Altta ise farklı bir tığ oyası yazma modelini göreceksiniz.

 

 

evde-kolay-tig-oyasi-ornegi-nasil-yapilir2

Evde tığ oyası örneği yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise aşağıdadır. Öğrenmek isteyen veya bilgisini tamamlamak isteyenler için güzel bir anlatım olmuş. Hazırlayanların emeklerine sağlık. Bu tür öğretici videolar da olmasa bazen tığ oyası, tığ işi veya çeşitli örgüleri öğrenmek zorlaşıyor.

İyi ki bu tür öğretici kanallar var. Evde tığ oyası örneğine başlamak üzereyseniz üstteki videoyu izlemeyi unutmayın. Ben izledikten sonra birkaç bilgiye ulaştım. Ancak yine de çok eksiğim olduğunun farkındayım. Birbirinden güzel tığ oyası örneklerini yine bu başlık altında sizlere önümüzdeki günlerde paylaşmaya çalışacağım. Şimdilik benden bu kadar kolay gelsin…

 

Daha önce paylaştığımız Bahçeye Kolay Mumluk Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir