Evde Kolay Tığla Yünden Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

 

Evde Kolay Tığla Yünden Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Tığla yünden oyuncak yapılışı ile ilgili birçok paylaşımı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda sizlere kolay yapımı olan ve anlatımlı resimleri bulunan bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay tığla yünden oyuncak yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde kolaylıkla evde oyuncak bebek yapılışından yararlanarak çocuklarınıza oyuncak bebekler yapabileceksiniz.

Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışma sonrasında sizde çocuklarınıza sevimli ve el yapımı evde kolay tığla yünden oyuncak bebek yapabileceksiniz. Evde kolay tığla yünden oyuncak bebek yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-tigla-yunden-oyuncak-bebek-yapimi

evde-kolay-tigla-yunden-oyuncak-bebek-yapimi2

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Yapılan Cüzdan Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:5    Ortalama:2.2/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Comments on Evde Kolay Tığla Yünden Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

  1. nuray hanım çalışmalarınız çok güzel ama m.s ben tıg işi biliyorum ama nasıl başlıyacagımı bilemiyorum çokda ögrenmek istiyorum dolayısıyle baştan başlıyarak bütün açıklığı ile anlatılan bir video koyarsanız sevinirim adeta bir ders olabibilir şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*