EVDE KOLAY TIRNAK SÜSLEME

 

 

0

 

Evde kolay tırnak süsleme çalışmaları veya örnekleri arıyorsanız? doğru adreste olduğunuzu belirtmek isterim. Sitemizde nail sanatı yani tırnak süsleme çalışmaları ile ilgili birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere nail tırnak süsleme tekniği olarak güzel bir basit çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde bant ile nail sanatını sizde tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Profesyonelce olmasa da tırnaklarınızı değişik bir şekilde süsleyebilir ve etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Nail sanatı ile yapılan süsleme çalışmaları belki pahalıya yapılıyor olabilir.

Ancak tekniğini öğrenerek sizde evde zorlanmadan güzel tırnak örnekleri yapabilirsiniz. Günü birlik kullanacağınız bu güzel süs çalışmaları sayesinde gittiğiniz etkinliklerde parmaklarınız sayesinde dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Evde kolay yapılan tırnak süsleme örneği ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-tirnak-susleme

source

 

Daha önce paylaştığımız ÇATALLA PONPON TAÇ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir