Evde Kolay Yıldız Örneği Nasıl Yapılır? – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kolay Yıldız Örneği Nasıl Yapılır? – Anlatımlı

Evde kolay yapılan örgü modellerini paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz öğretimli bir çalışma paylaşacağım. Yazımda paylaşacağım çalışmanın adı ise evde kolay yıldız örneği yapılışı… anlatımlı video sayesinde sizde evinizde kolayca bu modeli yapmayı öğrenebileceksiniz. Evde kolay yıldız örneği nasıl yapılır? merak ediyorsanız, paylaşacağım anlatımlı videoyu aralıksız izleyin. Anlatımlı çalışma sonucunda sizde yıldız örneği yapılışını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Diğer örgü modellerini sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Hemen hemen her gün farklı çalışmaları sizlerin önüne getirmeye çalışıyorum. Bu günkü yazımda paylaşacağım çalışma ise yıldız örneği yapımı ile ilgili… evde kolay yıldız örneği yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-yildiz-ornegi-nasil-yapilir

Stricken – knitting – tricotage

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Organze Kurdeleden Çiçek Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir