Evde Kravat Anahtarlık Yapımı

 

 

0

 

Kravat Anahtarlık Yapmak

Farklı çalışmaları karşınıza getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşacağım. Altta resimli olarak anlatımı yapılan çalışma da keçeden kravat şeklinde anahtarlık yapılmış.

Bu yazımda evde kravat anahtarlık yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım. Eğer sevdiklerinize veya babanıza bir hediye almayı düşünüyorsanız, ideal bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

 

 

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Evde kravat şeklinde anahtarlık yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Bu tür değişik fikirleri ve çalışmaları hemen altta benzer yazılar bölümünde de görebilirsiniz. Çok güzel anahtarlık modeli yapımıyla alakalı işlerin anlatımını paylaştığımızı hatırlıyorum. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kitap Kaplığından Hediye Kutusu Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir