Evde Kravat Anahtarlık Yapımı

evde-kolay-kravat-anahtarlik-yapimi9-630x415

Kravat Anahtarlık Yapmak

Farklı çalışmaları karşınıza getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşacağım. Altta resimli olarak anlatımı yapılan çalışma da keçeden kravat şeklinde anahtarlık yapılmış.

Bu yazımda evde kravat anahtarlık yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım. Eğer sevdiklerinize veya babanıza bir hediye almayı düşünüyorsanız, ideal bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Evde kravat şeklinde anahtarlık yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Bu tür değişik fikirleri ve çalışmaları hemen altta benzer yazılar bölümünde de görebilirsiniz. Çok güzel anahtarlık modeli yapımıyla alakalı işlerin anlatımını paylaştığımızı hatırlıyorum. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*