Evde Küçük Meyveli Yoğurt Kabından Ev Yapımı

 

 

0

 

Evde Küçük Meyveli Yoğurt Kabından Ev Yapımı

Çocukların hoşuna gidecek harika bir çalışma… evde bulunan küçük meyveli yoğurt kovalarını kullanarak yapabileceğiniz enfes bir çalışma… bu çalışmayı çocuklarınız okulda öğretmenlerine yapabilirler ve yüksek notlar alabilirler. Evde küçük meyve yoğurt kovasından ev yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak, sizde evinizde çocuğunuzla birlikte bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Meyveli yoğurt kovalarından evinizde yoksa ona benzer kapları da kullanabilirsiniz. Resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları uygularsanız, sizinde çok güzel bir maket eviniz olur. Evinizin bir köşesine koyabilir veya çocuklarınıza bu güzel çalışmayı öğrettikten sonra onların eğlenerek güzel maketler yapmalarını sağlayabilirsiniz. Evde küçük meyveli yoğurt kabından ev yapılışı ile ilgili resimler ise şöyle ;

 

 

 

Miniatur-Haus – miniature house – maison miniature

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kağıttan Kalp Nasıl Yapılır? Kolay Kalp Nasıl Yapılıyor? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir