Evde Kumaşla Saksı Süsleme – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kumaşla Saksı Süsleme – Resimli Anlatım

Evde artık kumaş parçaları ile çiçek saksılarınızı çok güzel bir şekilde süsleyebilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımda yapılmış bir örnek çalışmaya ulaşacaksınız. Evde kumaşla saksı süsleme çalışmasını sizde farklı bir şekilde yapabilirsiniz. Atık kumaş parçalarını kullanabilir ve evinizdeki saksıları çok güzel bir biçimde süsleyebilirsiniz.

Evde saksı süsleme çalışmaları yapıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım resimli örnek çok işinize yarayacak. Evde kumaşla saksı süsleme işlemini gösteren örnek çalışmadan yararlanarak sizde evinizdeki saksıları çok güzel bir şekilde süsleyebilirsiniz. Evde kumaşla saksı süsleme çalışmalarıyla karşılaştıkça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Evde kumaşla saksı süsleme ile ilgili örnek çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-atik-kumasla-saksi-susleme-calismasi

Stoff Ornamente – cloth ornaments – ornements en tissu

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Plastik Kaşıktan Vazo Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir