Evde Kumaştan Broş Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kumastan-bros-cicek-yapimi-720x415

Evde Kumaştan Broş Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaştan çiçek yapımı ile ilgili paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda da yine sizlere kumaş kullanarak evde kolaylıkla çiçek yapımı veya kumaştan broş yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım sonrasında sizde kolayca evde kumaştan çiçekler yapabileceksiniz.

Kumaştan çiçek yapılışı ile ilgili daha önceden de sizlere güzel paylaşımlar yapmıştım. Diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki diğer paylaşımlar bölümünden bulabilirsiniz. Evde kumaştan broş çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan sonra sizde evinizde kolaylıkla kumaş çiçek yapılışını öğrenecek ve broşlar yapabileceksiniz. Evde kumaştan broş yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kumastan-bros-cicek-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*