Evde Kumaştan Duvara Harf Süsleri Yapımı – Resimli Anlatım

1x1.trans

Evde Kumaştan Duvara Harf Süsleri Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaş ve karton kullanarak evinizin duvarlarına dekoratif süslemeler yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise kumaş ve karton kullanarak harf süsleri yapımıyla alakalı… bu çalışmayı çocuk odasına veya evinizin duvarına yapabilirsiniz. Harfleri kartonda çizdikten sonra kesip, üzerine kumaş veya eva kağıdı yada farklı desenli kağıtlarla kaplayabilir ve ortaya harika harfler çıkarabilirsiniz. Oluşturacağınız harflerden isim yazabilir veya bir şehir adı yazabilir duvarınıza asabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çocuk odasına da yapabilirsiniz. Çocuğunuzun ismini kendi odasında duvarına da desenli harflerle yazabilirsiniz. İşte o çalışma ;


evde-kartondan-duvara-harf-sus-yapimi-evde-kolay-kumastan-duvara-harf-yazimi

Evde Kolay Köpek Boyama Resimleri - Köpek Boyama Sayfası başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kumaştan Duvara Harf Süsleri Yapımı – Resimli Anlatım

  1. Yapımı hem kolay hemde zevkli önemli olanda yaparken eğlenmek zaten teşekkürler :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*