Evde Kumaştan Duvara Harf Süsleri Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Kumaştan Duvara Harf Süsleri Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaş ve karton kullanarak evinizin duvarlarına dekoratif süslemeler yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise kumaş ve karton kullanarak harf süsleri yapımıyla alakalı… bu çalışmayı çocuk odasına veya evinizin duvarına yapabilirsiniz. Harfleri kartonda çizdikten sonra kesip, üzerine kumaş veya eva kağıdı yada farklı desenli kağıtlarla kaplayabilir ve ortaya harika harfler çıkarabilirsiniz. Oluşturacağınız harflerden isim yazabilir veya bir şehir adı yazabilir duvarınıza asabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çocuk odasına da yapabilirsiniz. Çocuğunuzun ismini kendi odasında duvarına da desenli harflerle yazabilirsiniz. İşte o çalışma ;

 

 

evde-kartondan-duvara-harf-sus-yapimi-evde-kolay-kumastan-duvara-harf-yazimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Köpek Boyama Resimleri - Köpek Boyama Sayfası başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. yeni hobiler dedi ki:

    Yapımı hem kolay hemde zevkli önemli olanda yaparken eğlenmek zaten teşekkürler :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir