Evde Kumaştan Elbiseye Süslü Yaka Yapmak


evde-kumastan-elbiseye-suslu-yaka-yapmak-604x415

Evde kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Evinizde sevdiğiniz eşyalara çiçekli yaka yapmak istiyorsanız sitemizde daha önce de keçeden süs yapmak veya daha değişik birçok çalışmayı bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında elbiseye çiçekli yaka yapmak için resimli güzel bir anlatım bulunuyor.

Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde önce kumaştan çiçek şekillerini yaptıktan sonra yaka biçimine getirip beğendiğiniz kıyafetinize dikebilirsiniz. Bu sayede elbiselerinize yenilik katmış olursunuz.


Evde elbise süsleme çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmalardan sitemizde değerlendirme bölümünden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kumaştan elbiseye süslü yaka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kumastan-elbiseye-suslu-yaka-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-fabric-flower-ornament/

Evde Penyeye Kalp Süsü Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*