Evde Kumaştan Elbiseye Süslü Yaka Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Evinizde sevdiğiniz eşyalara çiçekli yaka yapmak istiyorsanız sitemizde daha önce de keçeden süs yapmak veya daha değişik birçok çalışmayı bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında elbiseye çiçekli yaka yapmak için resimli güzel bir anlatım bulunuyor.

Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde önce kumaştan çiçek şekillerini yaptıktan sonra yaka biçimine getirip beğendiğiniz kıyafetinize dikebilirsiniz. Bu sayede elbiselerinize yenilik katmış olursunuz.

Evde elbise süsleme çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmalardan sitemizde değerlendirme bölümünden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kumaştan elbiseye süslü yaka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kumastan-elbiseye-suslu-yaka-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-fabric-flower-ornament/

 

Daha önce paylaştığımız Evde Penyeye Kalp Süsü Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir