Evde Kumaştan Işıklı Tilki Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kumaştan Işıklı Tilki Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaştan oyuncak yapımı ile ilgili sanırım başka paylaşım yapmamıştım. Bu yazımda sizlere kumaştan oyuncak tilki yapılışı ile ilgili güzel bir paylaşım yapacağım. Üstelik bu çalışma ışıklı ve çok güzel bir çalışma… evde sizde bu güzel çalışmayı resimli anlatımı takip ederek yapabilirsiniz. Evinizde bu tür çalışmalar yaparak dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz. Evde kumaştan ışıklı tilki yapılışı ile ilgili resimli anlatımı takip ederek, evinizde bu çalışmayı lamba olarak veya komidin üzeri süs obje olarak da düşünebilirsiniz. Dilerseniz ışıklı yapmayıp, çocuklarınıza kumaştan tilki oyuncak yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Oyuncak tilki yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

evde-kumastan-isikli-tilki-oyuncak-yapimi

Stoff fox – fabric fox – Fox tissu

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eldivenden Tavşan Kukla Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir