Evde Kumaştan Kalemlik Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapılan çalışmalara ek olarak bu gün paylaşacağım projede çok güzel bir kalemlik yapımı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Kendin yap projelerini her gün sizlere araştırarak paylaşıyorum.

Evinizde işinize yarayacak çalışmaları paylaşıyorum ki, hem fazla masrafsız çalışmaları öğrenin. Hem de monoton geçen hayatınıza renk katacak bilgiler edinin. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışmada ise evde kumaştan kalemlik yapmak isteyenler için çok şık ve kolay anlatıma sahip bir proje paylaştım.

Resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve aşamaları paylaşılmış. Yapmanız gereken kalemlik yapacağınız kumaşı seçmek ve makas, iğne iplik ve birazcık yün yada pamuk ile çalışmayı tamamlamak.

 

 

Eminim ki evde kolaylıkla kalemlik çalışmasını yapabileceksiniz. Şimdi sizleri evde kumaştan kolay kalemlik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kumastan-kalemlik-yapmak

source : http://stylowi.pl/4702079

 

 

Daha önce paylaştığımız Kadife Kumaştan Çanta Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir