Evde Kumaştan Kedi Köpek Minderi Yapmak

 

 

0

 

Birkaç gün önce de çok güzel kumaştan köpek minderi yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşıyorum. Evde çok kolay bir şekilde beslediğiniz hayat arkadaşınız diyeyim, kedinize veya köpeğinize çok şık bir köşe hazırlayabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar satılıyor. Ancak bazen yüksek rakamlar istenebilir. Bu yüzden ben size kumaştan yapımını anlatan güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde biraz terzilik yönünüz varsa yapabilirsiniz.

Eğer yapamazsanız da terzilik marifeti olan bir komşunuzdan rica ederek kalıpları çıkarttıktan sonra pamuk veya yün ile içini doldurabilir ve dikebilirsiniz. Çalışmayı yapacağınızı düşünüyorum.

 

 

Kolay ve kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Böylece kediniz veya köpeğiniz rahat edecek. Şimdi sizi evde kumaştan kedi köpek minderi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kumastan-kedi-kopek-minderi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29280101

 

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Kıvrımlı Yastık Süsü Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir