Evde Kumaştan Kız Bebek Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kumaştan Kız Bebek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaştan bebek yapılışı ile ilgili daha önce de paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşacağım. Evde kumaştan kız bebek yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu güzel çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde kumaştan kız bebek yapımını öğrenerek, çocuklarınıza pratik bir şekilde bu güzel oyuncağı yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Evde kumaştan kız bebek yapılışı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Diğer kumaştan yapılan çalışmaları sitemizdeki kumaş kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay bir şekilde kumaştan kız bebeği yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

bébé tissu – fabric baby – Stoff Baby

 

Daha önce paylaştığımız Yumurta Kolisinden Yapılan Çalışmalar 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir