EVDE KUMAŞTAN KOLAY BANDANA YAPMAK

 

 

0

 

Evde kumaştan kolay bandana yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasında ne yapmanız gerektiği harfiyen verilmiş. Kısa sürede yapıp, çok güzel bandanalara sahip olabileceksiniz. Saç bandı yapmak için daha önce de birçok kez güzel çalışmalar paylaştığımı söyleyebilirim.

Hemen bu yazımızın altındakilere de bakmayı unutmayın. Onlar da ilginizi çekebilir. Kolay yapılan birçok saç bandı örneğini sitemizde bulabilirsiniz. Renkli kumaştan saç bandı yapmak veya renkli kumaştan bandana yapmak için diğer anlatımlardan da yararlanarak harika saç bantları yapabileceksiniz.

Hatta bunları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Yazın daha çok genç kızların kullandığı saç bandı modellerinin nasıl yapıldığını öğrenerek sizde çok güzellerini yapabilirsiniz. Hediye amaçlı da yapıp verebilirsiniz.

 

 

Kolay yapılan çalışmaları sitemizde bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra sizde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-kumastan-kolay-bandana-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ DANTELDEN KASE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir