Evde Kumaştan Kolay Çanta Yapımı – Şablonlu

 

 

0

 

Evde Kumaştan Kolay Çanta Yapımı – Şablonlu

Evde kumaştan kolay çanta yapılışı ile ilgili paylaşacağım şablonu kullanarak, sizde evinizde kendinize veya sevdiklerinize çok kolay bir şekilde çanta yapabilirsiniz. Bu keyifli ve eğlenceli çanta yapımı ile ilgili şablonu kullanarak ister keçeden çanta, isterseniz de kumaştan çanta yapabilirsiniz. Daha önce de sizlere kolay çanta yapımı ile ilgili şablonlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere resimli güzel bir anlatım paylaşacağım. Resimli anlatımdaki şablonu kullanarak sizde evde kumaştan çanta veya keçeden çanta yapabilir tadını çıkara çıkara kullanabilirsiniz. Doğum günü olan birisi için de yine el emeği göz nuru bu çalışmayı yapıp hediye olarak düşünebilirsiniz. Evde kumaştan kolay çanta yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-canta-yapimi-sablonlu

Stoffbeutel – cloth bag – sac en tissu

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Çanta Yapımı - Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir