Evde Kumaştan Kolay Çanta Yapmak

evde-kumastan-kolay-canta-yapmak2

Evde kolay çanta yapmak için sizlere daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Kumaştan kolay çanta yapmak istiyorsanız, paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde evde kumaş kullanarak kolay çantalar yapabilirsiniz.

Evde kolay çanta yapmak için diğer çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap bölümünde bulabilirsiniz. Evde kumaştan kolay çanta yapmak için resimli anlatımda gösterilen çalışmada taslak verilmiş. Yapmanız gereken kumaştan taslağı çıkartıp, gerekli yerlerden iğne iplik ile dikmek. Yada dikiş makinesi ile hızlıca geçmek. Bu güzel çalışmayı sizde yapabilir ve desenli çantalar yaparak altın günlere el işi çantası olarak kullanabilirsiniz.

Evde keçeden çanta yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da onlara benziyor. Keçe yerine kumaş kullanmanız yeterli oluyor. Kumaştan çanta yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kumastan-kolay-canta-yapmak

Evde kumaştan çanta yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği gösteriliyor. Taslağı kendiniz de hazırlayabilir ve kumaş parçasından bu güzel çalışmayı evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Resimli anlatımda görüldüğü gibi oldukça eğlenceli olan bu çalışmayı farklı desenlere sahip kumaşlardan yapabilirsiniz. Desenli kumaştan çanta yapmak için bu güzel çalışmayı kendinize göre değiştirebilirsiniz. Farklı çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkacaktır. Kolay gelsin.

source : http://www.handmadiya.com/2015/10/fabric-gift-bag-tutorial.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*