Evde Kumaştan Kolay Dinozor Oyuncak Yapmak

 

 

0

 

Evde dinozor oyuncak yapmak için daha önce sanırım bir çalışma veya proje paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere evde kumaştan kolay dinozor oyuncak yapmak isteyenler için çok güzel bir şablon ve resimli anlatım paylaştım.

Şablonda parçaları nasıl keseceğiniz ve nasıl birbirine birleştirip, dinozor oyuncak yapımını tamamlamanız gerektiği aktarılmış. Kolay bir şekilde sizde kumaştan dinozor oyuncak yapabilirsiniz. Evde çocuklarınıza bu oyuncak çalışmasını yaparak onları mutlu edebilirsiniz.

Yada evinizde oyuncak süs çalışmalarını seviyorsanız da bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi belirtmek isterim. Evde kumaştan oyuncak dinozor yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm aşamalar verilmiş.

Tek yapmanız gereken adımları uygulamak ve kolay dinozor oyuncak yapmak için çalışmayı tamamlamak. Şimdi sizi kumaştan oyuncak dinozor yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

evde-kumastan-kolay-dinozor-oyuncak-yapmak

source : http://www.bloglovin.com/frame?post=1349851673&group=0&frame_type=a&blog=468714&link=aHR0cDovL2VsamFyZGluZGVsb3NzdWVub3MuYmxvZ3Nwb3QuY29tLzIwMTMvMDcvZGl5LWRpbm9zYXVyaW8tZGUtdHJhcG8uaHRtbA&frame=1&click=0&user=0

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Panda Oyuncak Yapmak Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir