Evde Kumaştan Köpek Minderi Yapmak

 

 

0

 

Evde kumaştan kolay minder yapmak için daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde kumaştan köpek minderi yapabilir ve evinizde kedi köpek besliyorsanız hayvanınıza rahat edeceği bir köşe hazırlayabilirsiniz.

Evde köpek evi yapmak için veya kedi minderi yapmak içinde bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Kumaştan veya farklı malzemeden köpek evi veya minderi şeklinde de adlandırabiliriz. Evde kumaştan köpek minderi yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş.

 

 

Tek yapmanız gereken ebatları kumaştan şablonlarla çıkartmak ve içini yün yada pamuk ile doldurarak dikmek. Bu güzel çalışmaya benzer birçok örnek çalışma hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

kumastan-kopek-minderi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29281411

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Yastık Süsü Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir