Evde Kumaştan Oyuncak Yapmak

 

 

0

 

Bu çalışmaya bir isim veremedim. Tavşana da benziyor. Başka bir kukla modeline de benziyor. Evde kumaştan oyuncak yapmak dedim. Ancak siz yapmak istediğinizde ve yaptığınızda ona bir isim düşünebilirsiniz.

Evde kumaş oyuncak yapmak için daha önce sitemizde ki kumaş işleri ve oyuncak kategorileri ile kendin yap bölümlerinde birçok çeşitli oyuncak yapma işleri paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine aynı onlara benziyor ve yine kumaştan yapılan oyuncak tarifi verilmiş. Resimli anlatımda tüm detaylar mevcut. Sizde zorlanmadan ve kolaylıkla aşamaları takip ederek bu güzel çalışmayı yapacağınızı düşünüyorum.

 

 

Evde kolay oyuncak yapmak için sitemizdeki diğer oyuncak çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Evde kumaştan oyuncak yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kumastan-oyuncak-yapmak

source : http://tildas.ru/master-klass-myagkaya-igrushka/721-tilda-zayac-master-klass-po-poshivu-igrushki.html

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Oyuncak Tavşan Yapmak Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir