Evde Kumaştan Papatya Şeklinde Yastık Yapmak

 

 

0

 

Evde kumaştan papatya yastık yapmak için sanırım daha önce benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını ve videolu anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda da paylaştığım çalışmayı kolaylıkla evde zorlanmadan yapabileceğinizi tahmin ediyorum.

Evde kumaştan papatya şeklinde puf yastık yaparak evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Puf yastık yapmak için sitemizde yer alan kendin yap ve kumaş işleri bölümünde birçok benzer projeye ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan kumaş işleri hemen bu yazımın da altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kumaştan kolay yastık yapmak için resimli anlatımdan yararlanarak kolaylıkla yapabileceğinizi tahmin ediyorum.

Malzemelere gelince ; kumaş, keçe, pamuk veya yün, iğne iplik, dikiş makinesi şeklinde sıralayabiliriz. Siz kendinize göre resimli anlatımda yer alan malzemeleri değiştirebilir veya ekleme yapabilirsiniz. Şimdi sizi evde kumaştan papatya yastık modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

evde-kumastan-papatya-seklinde-yastik-yapmak

source : http://stylowi.pl/19416579

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden El İşi Çantası Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir