Evde Kumaştan Papatya Şeklinde Yastık Yapmak

evde-kumastan-papatya-seklinde-yastik-yapmak-537x415

Evde kumaştan papatya yastık yapmak için sanırım daha önce benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını ve videolu anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda da paylaştığım çalışmayı kolaylıkla evde zorlanmadan yapabileceğinizi tahmin ediyorum.

Evde kumaştan papatya şeklinde puf yastık yaparak evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Puf yastık yapmak için sitemizde yer alan kendin yap ve kumaş işleri bölümünde birçok benzer projeye ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan kumaş işleri hemen bu yazımın da altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kumaştan kolay yastık yapmak için resimli anlatımdan yararlanarak kolaylıkla yapabileceğinizi tahmin ediyorum.

Malzemelere gelince ; kumaş, keçe, pamuk veya yün, iğne iplik, dikiş makinesi şeklinde sıralayabiliriz. Siz kendinize göre resimli anlatımda yer alan malzemeleri değiştirebilir veya ekleme yapabilirsiniz. Şimdi sizi evde kumaştan papatya yastık modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kumastan-papatya-seklinde-yastik-yapmak

source : http://stylowi.pl/19416579

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*