Evde Kumaştan Papyon Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kumaştan Papyon Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaştan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir papyon yapımı ile ilgili çalışma paylaşacağım. Evde kumaştan papyon yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde çok güzel papyonlar yapabilirsiniz. Paylaşacağım çalışma kumaştan yapılmış. Ancak siz farklı kumaş türleri veya keçe kullanabilirsiniz.

 

 

Evde kumaş kullanarak çok kolay bir şekilde papyonlar yapabilir ve çocuklarınıza yada eşinize hediye edebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanları da ilgilendiren bu yazımdaki çalışmayı öğrenerek, evlerine ek kazanç getirebilirler. Evde kumaştan papyon çalışmasını kolayca öğrenip evden para kazanabilirsiniz. Farklı renkte papyonlar yapabilir ve kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Son zamanlarda kravat kullanımı gibi papyon kullanımı da epey yaygınlaştı.

source : http://www.boho-weddings.com/2014/05/26/diy-tutorial-handmade-bow-tie/

arc tissu – fabric bow – Stoff Bogen

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Yapılan Çalışmalar 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir