Evde Kumaştan Papyon Yapımı – Resimli Anlatım


Kumaş Papyon Yapılışı

Evde kumaştan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir papyon yapımı ile ilgili çalışma paylaşacağım.

Evde kumaştan papyon yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde çok güzel papyonlar yapabilirsiniz. Paylaşacağım çalışma kumaştan yapılmış. Ancak siz farklı kumaş türleri veya keçe kullanabilirsiniz. Erkek bebek papyon nasıl yapılır diyenler mutlaka incelemeli.

Evde kumaş kullanarak çok kolay bir şekilde papyonlar yapabilir ve çocuklarınıza yada eşinize hediye edebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanları da ilgilendiren bu yazımdaki çalışmayı öğrenerek, evlerine ek kazanç getirebilirler.

Evde kumaştan papyon çalışmasını kolayca öğrenip evden para kazanabilirsiniz. Farklı renkte papyonlar yapabilir ve kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Son zamanlarda kravat kullanımı gibi papyon kullanımı da epey yaygınlaştı.

source : http://www.boho-weddings.com/2014/05/26/diy-tutorial-handmade-bow-tie/

arc tissu – fabric bow – Stoff Bogen

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*