Evde Kumaştan Sarkaç Top Süs Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere evde kumaştan sarkaç süs yapmak için güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Bu sayede sizde evde kumaştan top sarkaç süs yapabilirsiniz.

Evinizde fazlalık kumaşlar varsa onları değerlendirebilirsiniz. Değerlendirme çalışmaları olarak sitemizde birçok projenin yapılışını gösteren resimli anlatımlarla videolu anlatımları bulabilirsiniz.

Yine bu yazımın hemen altında karşınıza evde kumaştan yapılan çalışmalara örnek birçok paylaşım çıkacak. Onları da inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise evde kumaştan sarkaç top süs yapmak için güzel bir resimli anlatım yer alıyor. Resimli anlatımından yararlanarak sizde aynısını yapabilirsiniz.

Top şekline getirmek için kendi yöntemlerinizi de uygulayabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaş sarkaç top süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kumastan-sarkac-top-sus-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/36905717/detail/

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Baykuşlu Yastık Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir