Evde Kumaştan Tutacak Yapımı

 

 

0

 

Evde Kumaştan Tutacak Yapımı

Evde pişirdiğiniz ve çok sıcak olan tava, tencere veya tepsileri tutmada kullanacağınız bir tutacağınız yoksa, bu makalemde paylaştığım çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kumaştan tutacak yapımı çalışması ile ilgili sizlere aşağıda resimli anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde kumaştan tutacak yapımı veya keçeden tutacak yapılışını öğrenebilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Kumaştan tutacak modeli yapmak isteyenler için de güzel örnekler olduğunu düşünüyorum.

Bu çalışmayı keçe veya kumaş kullanarak yapabilirsiniz. Yapmanız gereken kullanacağınız kumaşı resimli anlatımda gösterildiği gibi parçalara ayırıp, belirli yerlerinden dikmek ve ortaya tutacak şeklini çıkartmak. Bu güzel çalışmayı renkli kumaşlardan yaptığınızda ortaya çok şirin ve güzel sıcak tutacaklar çıkabilmektedir.

 

 

Tutacak yapımı çalışması olarak sanırım bu makalem ilk olacak. Bu çalışmayı yapmayı öğrendikten sonra para kazanmak isteyen bayanlar çok kolay bir şekilde bu tutacak çalışmasını yapabilirler ve para kazanabilirler. Yapımı ile ilgili anlatımlı resimler aşağıdadır.

Gördüğünüz gibi çalışma tamamlandıktan sonra harika bir tutacak sahibi oluyorsunuz. Farklı renkte kumaşlar veya desenli kumaş kullanarak daha değişik sıcak tutacak aparatları yapabilirsiniz. Mutfakta tüm hanımlar için bu araç oldukça önemlidir. Genelde bu tutacağı olmayan hanımlar bez parçaları yada silme bezleri ile sıcaklarını tutmayı tercih ederler. Ancak bu çalışmayı yapmayı öğrenerek harika ve güzel tutacaklara sahip olabilirler. Sizde bu çalışmayı kolaylıkla evde yapabilir ve pişirdiğiniz sıcaklarınızı kolaylıkla servis için eliniz yanmadan tutabilir ve işinizi görebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://missmary.com.au/2013/02/25/easter-pot-holder/

 

 

Daha önce paylaştığımız Mini Karın Estetiği başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir