EVDE KÜRDANDAN KALPLİ MİNYATÜR SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Evde kürdandan kalpli minyatür süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yaptığınız pastalar da kullanabilirsiniz. Kek üzeri kalpli bayrak şeklinde de kullanabilir ve sunumlar yapabilirsiniz.

Bu tür fikirlerle yemek yemeyi sevmeyen çocuklarınızı da yemeye alıştırabilirsiniz. Kürdanla kalpli bayrak yapmak veya minyatür figür yaparak pastahane türü yaptığınız kek, poğaça, pasta veya dilim pastaların üzerine dikebilirsiniz.

Evde kürdandan kalp yapmak için paylaştığım çalışmanın resimli anlatımında nasıl yapacağınız adım adım verilmiş. Resimli anlatımdaki aşamaları sizde evde yapıp evinize gelenlere yaptığınız yemek sunumlarında kullanabilir ve onları şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kurdandan-kalpli-minyatur-sus-yapmak

source : http://potuks.com/pin/kurdanlari-kucuk-kirmizi-kalplerle-suslemek/

 

 

Daha önce paylaştığımız AHŞAPTAN DEKORATİF SARKAÇ AVİZE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir