Evde Kurdele Nakışından Kasımpatı Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kurdele-nakisindan-kasimpati-cicegi-yapimi-602x415

Evde Kurdele Nakışından Kasımpatı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kurdele nakışı ile yapılan birçok çalışmayı sizlerin önüne getirmiştim. Dikiş nakış kategorisinde diğer çalışmaları görebilirsiniz. Bu yazımda ise sizlere evde kurdele nakışından kasımpatı yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Evde kolay yapılan çalışmaları sürekli sizlere paylaşmaya çalışıyorum. Umarım beğeniyorsunuzdur. Evde kolay yapılan çalışmaları bende çok beğeniyorum.

Hem yapımı kolay hem de ek kazanç isteyen hanımlara yeni satış ürünleri yapabilmeleri için rota olmuş oluyoruz. Kurdele nakışından kasımpatı çiçeği yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde bu güzel çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar özellikle bu çalışmayı öğrenmeliler. Bu sayede kasımpatı çiçeği figürünü yapıp, çeşitli işlerde süsleme veya sade olarak satışa sunabilirler.

evde-kurdele-nakisindan-kasimpati-cicegi-yapimi

source : http://hobbywork.ru/vyishivka-lentami-hrizantema/

Bandstickerei Chrysantheme – ribbon embroidery chrysanthemum – broderie au ruban de chrysanthème

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*