Evde Kurdeleden Kelebek Fiyonk Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-kelebek-fiyonk-yapimi14-554x415

Evde Kurdeleden Kelebek Fiyonk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay yapılan çalışmalar olarak bu yazımda sizlere farklı anlatımlara sahip birçok fiyonk yapımı ile ilgili örnek anlatımlı resimler paylaşacağım. Kurdeleden fiyonk yapımı ile ilgili sanırım daha önce de paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımın sonunda da yine karşınıza kolay fiyonk yapılışı ile ilgili benzer çalışmalar çıkacaktır. Paylaşacağım fiyonk yapımı ile ilgili birbirinden farklı çalışmalar çok hoşunuza gidecek.

Bu sayede sizde kurdeleden fiyonk yapımını farklı anlatımlar sayesinde kolayca öğrenebileceksiniz. Kelebek şeklinde fiyonk yapımını bilmiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çeşitli resimli anlatımlar sayesinde kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Bu sayede sizde evde kurdeleden kelebek fiyonk yapımını öğrenebilecek ve kıyafetine fiyonk isteyenlere bu güzel çalışmayı kolayca yapabileceksiniz. Buyurun resimli anlatımlara ;

source : http://www.prohandmade.ru/other/26-bantikov-dlya-ukrasheniya-sdelannyx-svoimi-rukami/

arcs faits – bows made – Bögen gemacht

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*