EVDE LİMONA ŞEKİL VERMEK

 

 

0

 

Evde limona şekil vermek için bu tür çalışmalar veya nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımlar arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere limona nasıl şekil verip süsleyeceğinizi gösteren güzel bir paylaşım yaptım. Evde limona şekil vererek salata üzerine süs olarak kullanabilirsiniz.

Ancak bunun için resimli anlatımda görüldüğü gibi bu işi yapacağınız o aletten olması gerekiyor. Patates soyacağı ile de bu dediğim çalışmayı yapabilirsiniz. Kolayca yapıp limonu süsleyebilirsiniz. Tatil yerlerinde ve otellerde bu tür süsleme çalışmaları ile special adı altında çok pahalıya sofralara ürünler getiriyorlar.

Süslü tabaklara inanılmaz paralar harcanıyor. Bu tür süsleme çalışmalarını oradaki çalışanlar daha iyi bilirler ve nasıl yapacaklarını ezberlemiştir. Sizde onların ki kadar olmasa da bu tür limon süsleme veya karpuz süslü kesme çalışmaları yapabilirsiniz.

 

 

Evinizde yapıp, misafirlerinizi de şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Umarım bir yerde bir gün işinize yarar. Kolay gelsin.

source

evde-limona-sekil-vermek

 

Daha önce paylaştığımız ALÜMİNYUM TELDEN TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir